Kellele need mängud siis ikkagi on?

Sõbrad
Baaride ja piljardisaalide külastamine on end ammendanud? Soovid semudega midagi uut ja põnevat ette võtta? Tulge meie põgenemistubadesse ja saage osa meeleolukast seiklusest! Põgenemismäng kinnitab Teile tõenäoliselt seda, miks te üleüldse sõbrad olete. Lisaks on Teil võimalik pidada meie peoruumis unustamatu sünnipäev.
Tuttavad
Soovid uute kolleegide, kursuse- või klassikaaslastega lähemalt tuttavaks saada? Meie põgenemismäng on selleks suurepärane võimalus! Mängu lõppeesmärgini jõudmise nimel peate üksteisega pidevalt suhtlema ja intensiivselt koostööd tegema. Seega on tõenäoline, et just tänu põgenemismängule saate oma tuttavatega märkimisväärselt lähedasemateks.
Paarid
Suhtest on kadunud värskus? Kino ja teater ei paku Teile enam seda, mida varem? Külasta oma kallimaga meie põgenemistube ja tooge endi igapäevaellu uut hingamist!
Pered
Argiõhtud ja nädalavahetused on muutunud üksluiseteks? Kaubanduskeskustes šoppamine ja jalutuskäigud Toomemäel ei paku enam rahulolu? Tulge üheskoos meie põgenemistuppa ning tooge kaasakiskuvate ülesannete lahendamisega taas sära enda pereellu!
Lapsed
Teie lapse lahutamatuteks kaaslasteks on saanud arvutimängud ja nutitelefonid? Too parem oma laps koos tema päriselus eksisteerivate sõpradega meie põgenemistuppa! Lisaks meelelahutuslikule aspektile saavad lapsed põgenemismängus proovile panna oma koostööoskused ning koolis omandatud ainealased teadmised. Samuti on Teie lapsel võimalik pidada meie peoruumis lõbus sünnipäev.
Ettevõtted
Meeskonnatöö pole piisavalt efektiivne? Vaim ja füüsis vajaks värskendust? Külastage oma ettevõttega meie kõrgelt tunnustatud põgenemistube ning saage teada, kuidas käituvad Teie kolleegid tõeliselt pingelistes olukordades! Lisaks on meie juures võimalik korraldada firmapidusid. PS! Olge avatud meelega - meeskonnatöökoolitus ei pea alati toimuma loenguvormis.
Turistid
Tartu on igav sihtkoht, kus pole midagi põnevat teha? Ei vasta tõele! Meie põgenemismänge külastades mõistate, et Tartu on heade mõtete linn. Põgenemismängud on mõeldud ka eesti keelt mittekõnelevatele inimestele.